Üretim

Avrupa ve Amerika’daki kullanım oranları olduça yaygınlaşan dikişsiz giyim ülkemizde de kısa sürede trend haline gelmiştir. Bunun sebebi ise¸ süper yumuşak micro elyaf ile üretilen anti bakteriyel özelliğe sahip dikişsiz ürünlerinin ten ile olan inanılmaz uyumudur.
Yıllık 2 milyon adete varan üretim kapasitesine sahip Simteks Ltd. Şti.¸ örme¸ konfeksiyon¸ paketleme ve sevkiyat aşamalarını kendi bünyesinde barındırmaktadır. Esnek üretim sistemi sahip olan Simteks kendine ait olan Miss Fit markasının dışında Avrupa ve Amerika’daki saygın müşterilerine üretim desteği verebilmektedir.

Simteks’te üretimin etkin planlanmasıyla kapasite ve zamanlama sıkıntısı yaşanmamakta¸  üretimin her aşamasında kalite sürekli olarak kontrol edilmektedir.

Hızla gelişen teknolojiyi yakından takip etmeye büyük önem veren Simteks¸ yeni teknolojiler kadar nitelikli insan faktörüne de yatırım yapmakta¸ eğitim programlarıyla onların sürekli gelişimini desteklemektedir.

Marka olmanın sadece üretimden değil¸ yaratıcılıktan geçtiğini bilen Simteks¸ tasarım ünitelerinde yer alan¸ teknolojiyle desteklenmiş başarılı ekipler sayesinde her sezon çok zengin koleksiyonlar hazırlamaktadır.