Üretim

Avrupa ve Amerika’daki kullanım oranları olduça yaygınlaşan dikişsiz giyim ülkemizde de kısa sürede trend haline gelmiştir. Bunun sebebi ise¸ süper yumuşak micro elyaf ile üretilen anti bakteriyel özelliğe sahip dikişsiz ürünlerinin ten ile olan inanılmaz uyumudur.

Yıllık 10 milyon adete varan üretim kapasitesine sahip Simteks Ltd. Şti.¸ örme¸ konfeksiyon¸ paketleme ve sevkiyat aşamalarını kendi bünyesinde barındırmaktadır. Esnek üretim sistemine sahip olan Simteks Avrupa ve Amerika’daki saygın müşterilerine üretim desteği verebilmektedir.

Simteks’te üretimin etkin planlanmasıyla kapasite ve zamanlama sıkıntısı yaşanmamakta¸ üretimin her aşamasında kalite sürekli olarak kontrol edilmektedir.

Hızla gelişen teknolojiyi yakından takip etmeye büyük önem veren Simteks¸ yeni teknolojiler kadar nitelikli insan faktörüne de yatırım yapmakta¸ eğitim programlarıyla onların sürekli gelişimini desteklemektedir.

Marka olmanın sadece üretimden değil¸ yaratıcılıktan geçtiğini bilen Simteks¸ tasarım ünitelerinde yer alan¸ teknolojiyle desteklenmiş başarılı ekipler sayesinde her sezon çok zengin koleksiyonlar hazırlamaktadır.

 • uretim
  Üretim

  Örme, Boyama, Konfeksiyon,

  Sevkiyat ve Paketlemeyi kendi

  bünyemizde yapıyoruz

 • son teknoloji
  Son Teknoloji

  Sürekli hızla gelişen

  teknolojiyi yakından takip

  ediyoruz

 • verimlilik
  Verimlilik

  Etkin planlama ile Kapasite

  ve zamanlama sıkıntısı yaşamıyoruz

 • kalite kontrol
  Kalite Kontrol

  Üretimin her aşamasında

  kaliteyi sürekli olarak

  kontrol ediyoruz